Yükleniyor

Sizin İçin Bulalım

Aradığınız aracı bulamadınız mı? Geniş portföyümüzle biz sizin için en uygun aracı, en uygun rakamlara bularak beğeninize sunabiliriz.

Devamı

Sizin İçin Satalım

Siz yorulmayın, aracınızı biz satarız. Uzman kadrosu ile aracınızın ekspertizini yapar ve geniş müşteri kitlesine sunarak kısa zamanda satar.

Devamı

Takas Yapalım

Aracınızı değiştirmek istiyorsanız takas avantajlarını mutlaka inceleyin. Aracınızı değerinde alıyor ve dilediğiniz araçla değiştiriyoruz.

Devamı

Finansman Hizmeti

Kredili araç almak için doğru adrestesiniz. Siz dilediğiniz aracı seçin biz size uygun kredi seçeneklerini çıkaralım ve dilediğiniz araca kolayca sahip olun.

Devamı

Sigorta Hizmeti

İhtiyacınız olan herşey var. Trafik sigortası, kasko ve diğer sigortalar için size satış ve satış sonrasında daima en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Devamı

Sigortanızı Hatırlatalım

Sigorta vadenizi unutmaya son! Poliçelerinizin vadelerini kaydediyor ve vadesi gelmeden sizi ücretsiz olarak bilgilendiriyoruz.

Devamı

Kuruluşumuzdan bu yana 'Dürüstlük ve Güvenilirlik' ilkesini benimsemekle birlikte her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekibe sahibiz.

BİZE ULAŞIN

  • Defterdar Mah. Fethi Çelebi Cad. NO:23/1, 34050 Eyüp, İstanbul
  • Hasar Çağrı Merkezi: 0850 522 11 44
  • info@karikinciel.com

BİZİ TAKİP EDİN